Haber

Ali Koç: Yaygara koparınca istediklerini almaya alışkınlar

Yeni kurulan Gebze Fenerbahçe Derneği’nin açılış ve kuruluş yemeği Lider Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Bu açılışta Ali Koç, seçim süreci ve 1959 öncesi Muhteşem Lig şampiyonlukları hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“Taraftarlardan gelen baskı çok iyi”

Bazı kulüplerin bir algı oluşturduğunu belirten Koç, şöyle konuştu:

1959 öncesine dair birkaç söz söyleyeyim. Bazı kulüpler sosyal medyayı çok iyi kullanıyor, taraftara yeterince baskı uyguluyor. Özellikle federasyonda yaygara kopardıklarında istediklerini almaya o kadar alışmışlar ki. Bunu söyleyebilirim. 27 aydır cevap alamadık, ‘Öyle mi’ dedik. ‘Biz de 5 yıldızla çıkıyoruz’ dedik. Bu atılımın ardından federasyon da bir atılım yaptı. Ve gerçek şu ki, uzun zamandır olması gereken bir komisyon kuracağım. Yetkili kişilerin incelemesini sağlayacağım. Sonra karar vereceğim. Pozitif Negatif. Doğru ya da yanlış, dediler. Bu süreçte atacağımız her adım bellidir. Çok güçlü. O yüzden bu adımın bir an önce atılmasını ve çalışmalara başlanmasını istedik çünkü dünyaya baktığınız zaman iddialarımızı çürütmek neredeyse imkansız.

“Yeni yönetimi hep birlikte destekleyeceğiz”

Seçim sürecine ilişkin konuşan Ali Koç, şunları söyledi:

Lider, yönetim, taraftar ve üye olarak her zaman Fenerbahçe’ye sahip çıkmalıyız. Bu sadece bir tarafın işi değil. Birlik vazgeçilmezdir. Allah’ın izniyle seneye seçim var. Bundan sonra da yeni yönetimi hep birlikte destekleyeceğiz.

bahcehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu