Haber

Başkan İduğ, 2. Sanayi Bölgesi esnafıyla bir araya geldi

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, üyesi olduğu Sınır Sorumlusu 2. Sanayi Sitesi Yönetim Kooperatifi’nin genel kuruluna katıldı. Aynı zamanda meclis başkanı olduğu genel kurulda söz alan Önder İduğ, iş dünyasına adım attığı, büyüdüğü ve büyüdüğü sanayi bölgesi esnafının ortasında olmanın kendisine memnuniyet ve gurur verdiğini söyledi.

Önder Mustafa İduğ, Genel Kurul’da yaptığı konuşmada, Sanayi sitesindeki bir oto yedek parça bayisinde çıkan ve 4 işyerine daha sıçrayan yangına geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, “Zamanında yapılan müdahaleler sayesinde yangın söndürüldü. yangının daha fazla işyerine sıçraması engellendi. Esnaf olarak büyük bir kaza geçirdik. Hasarlı işyerlerinde yaklaşık 50-60 milyon liralık zarar meydana geldiğini biliyorum. Yönetim kurulumumuzun bu konuda üzerine düşeni yapacağına inanıyorum.”

Esnafımızın yanındayız

Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını da dinleyen Önder İduğ, Bornova Belediyesi olarak yaptıkları çalışmaları ve hayata geçirdikleri projeleri de anlattı. Türkiye’de 550 milyon lira yatırım yapmış borcu olmayan bir Bornova Belediyesi olduğuna değinen İduğ, “Ben de sizden biriyim. ben seni temsil ediyorum Tasarruf ve iş becerileri çok önemlidir. Bu anlayışla 4 yıldır Bornova Belediyesi’nde görev yapmaktayım. Bunun nedenlerinden biri de 2. Sanayi Sitesinde büyürken değerli ustalarımızın bize öğrettiği değerlerdir. Bu anlamda Bornova Belediyesi olarak esnafımızın her zaman yanındayız” dedi.

2. Sanayi Sitesi Yönetim Kooperatifi Lideri Erol Çamkıran, Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ’a teşekkür etti.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu