Haber

Başkan Seçer: “Her şey çok daha güzel olacak”

MERSİN (İGFA) – Mersin’in; hırsların törpüleneceği, ideolojilerin ön plana çıkarılacağı ve insanların ayrıştırılacağı bir kent olmadığına vurgu yapan Seçer, “Mersin, insanların bütünleşeceği bir kenttir. Mersin’i böyle anlamazsak, böyle hissetmezsek, bu duygularla sevmezsek, Mersin’de yararlı birer yönetici olamayız. Ben ilk günden beri kentime huzur, kardeşlik ve mutluluk havası verme gayreti içerisindeyim” diye konuştu.

“Huzuru tesis etmek için, genetik kodlarımızda insan sevgisi olmalı”

Bir kentte yol yahut köprü yapmanın kolay olduğunu, ancak huzuru tesis etmenin çok farklı olduğuna değinen Seçer, “Bunu başarmak için öncelikle genetik kodlarınızda insan sevgisi, itikat ve inanç olacak. Ben Mersin’de Belediye Başkanı olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Eminim ki sizler de Mersin’de olmaktan, Mersinli olmaktan gurur ve onur duyuyorsunuz. Bu onuru hep beraber taşıyacağız. Bundan sonra da Mersinimize katkı vermek için, hep beraber çalışacağız. Her şey çok daha güzel olacak” tabirlerini kullandı.

Başkan Seçer Mezitli esnafıyla sohbet etti

Başkan Seçer daha sonra, Mezitli Belediye Lideri Neşet Tarhan ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Mezitli İlçe Lideri Ahmet Serkan Tuncer ile birlikte, Mezitli ilçesi Merkez Mahallesi’nde esnaf ziyaret edip, vatandaşlarla bir ortaya geldi.

Vatandaşlarla selamlaşıp, esnafa ‘Hayırlı İşler’ dileyen Lider Seçer, gittiği her noktada ağır ilgi ile karşılaştı. Mersin Büyükşehir Belediyesi çalışanı tarafından, seyahat boyunca çocuklara oyuncak dağıtımı yapılırken, Seçer bir kıraathanede mola vererek, vatandaşlarla çay eşliğinde sohbet etti.

Başkan Seçer’in, Merkez Mahallesi Fındıkpınarı Caddesi’nden başlayan esnaf ziyareti, Mezitli GMK Bulvarı boyunca devam etti. Vatandaşlarla sohbetinde, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından hem Mezitli’ye, hem de Mersin geneline yaptıkları hizmetler hakkında bilgi veren Seçer, bilhassa yurttaşların yol konusundaki taleplerini dinlerken, gerekli notları da aldırdı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu