Yaşam

Batuhan Karacakaya’nın eski sevgilisinden gündem olacak açıklamalar: Dayak yedim, belgelerim var

Yıllar önce yayınlanan Aşk-ı Memnu dizisinde canlandırdığı Bülent rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan ve geçen yıl Survivor 2022’de 3. olan Batuhan Karacakaya şiddet iddiasıyla gündeme gelmişti. Oyuncunun eski sevgilisi Ayşe Aslanpay, Karacakaya’dan şiddet gördüğünü söyleyerek dava açtığını açıkladı.

“DARP OLDUĞUMA DAİR BELGELERİM VAR”

Instagram hesabından yaptığı yazılı açıklamayla şiddete uğradığını söyleyen Ayşe Aslanpay, “Eski erkek arkadaşım Batuhan Karacakaya’ya yaşadığım bu zorlu süreci şikayet ettim, elimdeki tüm delilleri dosyaya sundum. “Avukatım suç duyurusunda bulunacak. Mental olarak çok yorgunum. Hayatıma devam etmeye çalışıyorum. Bu süreçte bana destek olan tüm arkadaşlarıma ve avukatlarıma teşekkür ederim.”

BATUHAN KARACAYA: SEVDİĞİM HANIMI KIRMIZIYORUM, SAYGI DUYUYORUM

Aslanpay daha sonra Batuhan Karacakaya’nın şiddeti kabul ettiği bir video yayınladı. Söz konusu videoda Karacakaya, “Bugün 15 Şubat… Sevdiğim kadın Ayşe’yi kırdım. Çok pişmanım. Ne olursa olsun, tartışmanın boyutu ne olursa olsun, bana bir şey yapılsa bile. , Sevdiğim kadını incittim. Bugünden itibaren Ayşe Benimle ilgili herhangi bir fiziksel zararla ilgili konusu olduğunda beni bu imajla yargılatabilir. İmajımı her yere yayabilir. Tek kelimem bile olmaz. kendimi savunmak için

akcakalehaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu