Haber

Burak Bekaroğlu: “Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj”

– Burak Bekaroğlu: “Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj”

Hataysporlu futbolcu Burak Bekaroğlu:

“Bu sezonun bizim için çok anlamlı ve özel olduğunun farkındayız”

“Her zamankinden daha heyecanlı ve istekliyiz”

İSTANBUL – Hatayspor’un deneyimli stoperi Burak Bekaroğlu, bu dönemin kendileri için çok anlamlı olduğunu belirterek, “Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj” dedi.

Trendyol Muhteşem Lig ekiplerinden Hatayspor, yeni dönem hazırlıklarını sürdürüyor. Riva’da bulunan TFF Hasan Doğan Kamp ve Antrenman Tesislerinde gerçekleştirilen antrenman öncesi basına açıklamalarda bulunan Hatayspor’un defans oyuncusu Burak Bekaroğlu, “Hatay’a ilk geldiğimde böyle bir ortam beklemiyordum. çok güzel bir aile ortamında ağırlandık. Beyin sarsıntısı nedeniyle şu an şehirden biraz uzaktayız. İnşallah bu hedefler doğrultusunda başarılı oluruz” dedi.

“İstekli ve istekli bir kamp dönemi geçirdik”

Sezon öncesi hazırlık döneminin çok verimli geçtiğini vurgulayan 26 yaşındaki oyuncu, “Bu yıl en zorlu hazırlık dönemini dönem başında geçirdik diyebilirim. Kendimizi manevi olarak daha fazla hazırlamamız gerekiyordu. Bunuda başardığımızı düşünüyorum.Verimli bir kamp dönemi geçirdik.Sistemin içine kendimizi koyduk.Geçtiğimiz yıllarda “Geçmiş yıllara göre daha istekli ve istekli bir kamp dönemi geçirdik. Bu sezon lige heyecanla başlıyoruz” dedi.

“Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj”

Zor sürecin atlanmasında Volkan Demirel’in büyük payı olduğunu belirten Burak, “Volkan hocayla titreme döneminde daha yakındık. İki haftada bir oturup istişare ettik. Yaz dönemini birlikte geçirdik diyebilirim. Volkan. manevi toparlanma sürecimizde bize çok yardımcı olan hocamız sözlerini “İçinden geçtiğimiz sıkıntılı dönemde Volkan hocamızın olması bizim için büyük avantaj oldu” diyerek sözlerini tamamladı.

ortakoy-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu