Haber

Doğalgaz ve elektrikte indirim var mı? Şubat ayında doğalgaz ve elektrikte ne kadar indirim olacak?

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, doğalgaz ve elektrik kesintilerine ilişkin açıklamalarda bulundu. Şubat ayında doğalgaz ve elektrikte indirim ne kadar olacak, doğalgaz ve elektrikte indirim var mı sorularına cevap aranıyor. Doğalgaz ve elektrikte indirim var mı? Şubat ayında doğalgaz ve elektrikte ne kadar indirim olacak? Detaylar burada…

DOĞALGAZ VE ELEKTRİKTE İNDİRİM VAR MI?

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, haberi sanayicilere ve büyük tüketicilere verdi. Dönmez, “Şubat ayında doğalgazda yüzde 16, elektrikte yüzde 13-16 indirim olacak” dedi. dedim.

ŞUBAT AYI DOĞALGAZ VE ELEKTRİKTE NE KADAR İNDİRİM OLACAK?

CNN Türk ekranlarında Fulya Öztürk’e konuşan Bakan Dönmez, indirim haberini verdi. Dönmez, “Uluslararası piyasalarda 2-3 aydır bir miktar gevşeme var. Sanayicilere ve büyük tüketicilere maliyet bazlı fiyatlama uygulandı. Bir durgunluk olduğu zaman yansıtıyoruz. Büyük tüketici ve sanayiciler artık biraz alacaklar” Daha fazla indirim. Şubat başı itibariyle doğalgazda yüzde 16, elektriğe yansıyan bu yüzde 13 ile 16 arasında değişiyor. Serbest fiyatları elektrik borsasında izleyeceğiz.” sözlerini kullandı.

Alakalı haberler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu