Haber

Kocaeli İndirim Fuarı başlıyor

Büyükşehir’in desteği ve Kocaeli esnafının katkılarıyla gerçekleştirilecek olan Kocaeli İndirim Fuarı, yüzde 50’ye varan indirimlerin yanı sıra bayram havasında geçecek.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle 31 Mayıs-04 Haziran tarihleri ​​arasında Kocaeli Kent Meydanı’nda “Kocaeli Ucuz Fuar Fuarı” kuruluyor. Fuar aynı zamanda sosyal sorumluluk faaliyetlerine de yer veriyor. Deprem bölgesinde eserlerini satamayan esnafın eserleri de fuarda yer alacak ve elde edilecek gelir deprem bölgesindeki esnaflara ve depremden etkilenen vatandaşlara gönderilecek. Kocaeli esnafının da yer aldığı fuarın şenlik havasında geçmesi için her türlü çaba gösteriliyor.

ORTA İNDİRİMLER %30-50

Kocaeli Ayakkabıcılar, Kocaeli Tuhafiyeciler ve Şekerciler, Kocaeli Terziler, Kocaeli Pastaneler ve Şekerciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın katılımıyla gerçekleştirilecek olan fuar, Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle İzmit Kent Meydanı’nda başlıyor. Fuarda vatandaşlar, giyim ve hazır giyimden ayakkabıya, tuhafiye ve şekerlemeden pastaya, tatlıya ve konfeksiyona kadar tüm işlerde dönem sonunda yüzde 30-40 ve yüzde 50 indirimle eserlere ulaşabilecek. şekerleme.

ETKİNLİKLER VE KONSERLER

31 Mayıs Çarşamba günü saat 10:00’da başlayacak olan Kocaeli İndirim Fuarı, 04 Haziran Pazar günü saat 22:00’de sona erecektir. Fuarda ayrıca birçok eğlence ve aktivite var. Çocuklar için eğlence alanları, akrobatik gösteriler, bilim gösterileri, çocuk oyun setleri, palyaço, tahta ayaklar, yüz boyama etkinliklerinin yanı sıra ikramlar da yapılacak. Akşam ise fuara konserlerle katılan vatandaşlar eğlenceli vakit geçirecek. Her gün çocuk eğlence grupları ve sanatçı gruplarının yer alacağı etkinlik şenlik havasında geçecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu