Ekonomi

Kripto borsası OKX, Türkiye’de ofis açacağını duyurdu

Investing.com – İşlem hacmine göre kripto piyasalarındaki en büyük ikinci kripto borsası OKXönümüzdeki aylarda Türkiye’de ofis açmayı planladıklarını açıkladı.

OKX tarafından yapılan basın açıklamasının borsa sponsorluğunda düzenlenen Blockchain Economy Istanbul Summit 2023 öncesinde yapılması dikkat çekti. OKX CEO’su Hong Fang, OKX İnovasyon Müdürü Jason Lau ve Pazarlama Müdürü Haider Rafique’nin hazır bulunacağı bu etkinlikte borsa üst düzey yöneticilerinin şirketin Türk kripto piyasasına yönelik planları hakkında detaylı bilgi vermesi bekleniyor. OKX, özellikle Türkiye’de Web3 ve Blockchain inovasyonu için yüksek bir potansiyele sahip olduğunu düşünüyor.

OKX CEO’su Hong Fang şunları söyledi:

OKX İnovasyon Direktörü Jason Lau görüşlerini şu şekilde dile getirdi:

OKX, Web3 odaklı faaliyetleriyle gelişimini sürdürmek istiyor

OKX, son yıllarda kripto şubesi için değerli bir büyüme dinamiği olarak kabul edilen Web3 alanında değerli bir yer edinmeyi hedefleyen bir kripto borsası olarak öne çıkıyor. Kripto borsası, yenilikçi bir yaklaşım benimseyerek geçen yıldan bu yana önemli ilerleme kaydetti ve FTX’in çöküşünün ardından dünyanın en büyük ikinci kripto borsası oldu.

Kripto bölümünde küresel olarak genişlemeyi planlayan İngiltere Premier Ligi kulübü OKX Manchester City FCFormula 1’in değerli markalarından McLaren’in sponsoru konumunda.

Author: Günay Caymaz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu