Haber

Nedeni İhanet mi? Seren Serengil, Şaşırtan Açıklamayla Mustafa Rahman Tohma’dan Ayrıldığını Açıkladı!

Magazin gündeminde yine dedikodu kazanı kaynıyor. Uzun süredir birliktelikleri ile dikkatleri üzerine çeken Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma çiftinden kötü haber geldi. Serengil, ayrılık haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Seren Serengil’in Instagram hesabından yaptığı açıklamada kullandığı ‘Gördüklerimin üzerine…’ açıklaması gündem oldu.

Detayları görelim…

Uzun yıllardır birlikte olan Seren Serengil ve Mustafa Rahman Tohma ikilisi magazin gündemine bomba gibi düştü.

Mustafa Rahman Tohma, hastalığı boyunca Serengil’in yanından bir an olsun ayrılmadı ve ünlü sunucunun en büyük destekçisi oldu.

‘Söylemezsem’ programının sunuculuğunu yapan Seren Serengil, sosyal medya hesabından yaptığı ayrılık açıklamasıyla tüm dikkatleri üzerine çekti.

Yıllardır aşık olduğu sevgilisi Tohma’dan ayrıldıklarını açıklayan Serengil’in kullandığı ifadeler oldukça şaşırttı.

Ünlü sunucu ayrılık paylaşımında, “Gördüğüm ihtiyaç üzerine Mustafa Rahman Tohma ile ilişkimi bitirme kararı aldım. Kendisine bundan sonraki hayatında mutluluklar diliyorum.

Tohma’ya olan sevgisini her fırsatta dile getiren Serengil’in bu sürpriz kararı tabi ki kafalarını karıştırdı. Birçoğunun aklına ilk gelen ‘ihanet’ tartışmaları oldu.

Serengil, Instagram’da yaptığı ilk gönderide “Bu hayatta verebileceğiniz en cesur karar, kalbinizi ve ruhunuzu inciten her şeyi bırakmaktır” mesajıyla dikkat çekti.

Seren Serengil bu paylaşımına, “Umarım sabah ben uyandığımda hiçbir kadın uyanmaz. Bu sefer beklenmedik bir yerden geldi. Bana çocuk vermeyen Tanrıma isyan ettim. Not ayrıca vatana ihanet iddialarını da güçlendirdi.

Sözleri ve açıklamalarıyla gündemden düşmeyen Serengil’in paylaşımında bahsettiği kişinin kim olduğu doğal olarak merak konusu oldu.

Bahis hakkındaki düşünceleriniz nelerdir? yorumlarınızı bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu