Teknoloji

Suicide Squad: Kill the Justice League’den 6 dakikalık oynanış fragmanı yayınlandı

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Rocksteady Studios tarafından oyunculara sunulacak çevrimiçi odaklı harika kahraman temalı aksiyon macera oyunu Suicide Squad: Kill the Justice League’in yeni State of Play’in bir parçası olarak yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. . Bu 6 dakikalık oynanış videosunda, gruptaki dört karakter büyük bir robota direnmeye ve onu yenmeye çalışıyor.
 
Suicide Squad: Kill the Justice League yayınlandıktan sonra desteklenecek
 
 
 
Tek başımıza veya dört oyunculu çevrimiçi co-op olarak oynayabileceğimiz bu aksiyon oyununda birden fazla harika kahraman olacak. Bu karakterleri kendimiz seçip yeteneklerini kullanabileceğiz. Her karakterin farklı yetenekleri ve özellikleri olacaktır. Bunları düşmanlara hatasız uygulayıp onları yenebileceğiz.
 
Oyunda karakteri özelleştirebileceğimiz çeşitli kostümler olacak. Bu özelleştirmeleri, üçüncü şahıs kamera perspektifiyle birlikte bizzat görebileceğiz. Nişancı ve aksiyon unsurlarının yer aldığı bu oyunda, geniş çaplı düşman bölgelerine girebilecek, çeşitli boss-boss savaşları ile karşılaşabilecek ve ekibimizle birlikte onları yenmeye çalışabileceğiz.
 
Oyunda battle pass sisteminin yanı sıra karakterimizi özelleştirecek kostümler ve eşyalar da olacak. Suicide Squad: Kill the Justice League, 26 Mayıs’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC için Steam üzerinden çıkış yapacak.
 
Suicide Squad: Kill the Justice League yeni oynanış videosu
 
 
 
Takım açıklama videosu
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu