Teknoloji

Uber Taksi Adana’da hizmet vermeye başlıyor

Uber kullanıcılarını gidecekleri yere götürebilecek ulaşım araçlarını bulup çağırmaya yarayan yolcu taşımacılığı uygulamasıdır. Gideceğiniz pozisyon önceden aplikasyona yazıldığı için şoföre tanımlama ile uğraşmadan seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcı gitmek istediği aracı taksi, lüks araç ya da rastgele bir araç olarak seçebiliyor. Uber, kullanıcılarına kredi kartı ile ödeme imkanı da sunuyor.

Uber Taksi Adana’da kullanılmaya başlandı

Uber farklı alanlarda çalışsa da ülkemizde sadece sarı taksi çağırma uygulaması olarak kullanılan Uber Taksi uygulamasıdır. Bugün 70 ülkede kullanımda olan Uber Taksi, 2014 yılından itibaren İstanbul’dan kullanılmaya başlandı. İstanbul’dan sonra en yenisi olarak Adana’ya sunuldu. Halihazırda Ankara, Antalya, İstanbul ve İzmir’de kullanımda olan Uber Taksi, Adana’da da kullanılmaya başlandı.

Uber uygulaması nasıl kullanılır?

1- Uber uygulamasını telefonunuza indirin.

2- “Nereye?” uygulamada. Hedefi kutuya girin ve Taksi’yi seçin.

Aradığınız araca binmeden önce bilgileri kontrol etmeyi unutmayınız.

3. Ödemeniz, uygulamada kayıtlı olan ödeme yönteminizden düşülecektir.

Uber, Türkiye’nin beşinci şehri olan Adana’ya gelişini kutlamak için tüm kullanıcılarına yalnızca Adana’da geçerli 70 TL’ye kadar ücretsiz Uber Taksi yolculuğu hediye ediyor. Bu hediyeden faydalanmak için uygulamaya giriş yaptığınızda Promosyonlar alanına HELLOADANA kodunu yazmanız yeterli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu