Haber

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel Muhtarlar Günü’nü kutladı

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Kartal’da görev yapan 20 mahallenin muhtarlarını aileleriyle birlikte akşam yemeğinde ağırladı.

Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve eşi Sibel Doğan Yüksel, Kartal Belediyesi Mehmet Ali Büklü Park’ta bulunan Jüpiter Planet Cafe’de düzenlenen davete ayrıca; Toplantıya İstanbul Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Dairesi Anadolu Yakası Muhtarları Şube Müdürü Neval Gündoğan, Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı İmam Aydın, Kartal Belediyesi Muhtarlar İşleri Müdürü Banu Kocadağ ile Kartal’ın 20 mahallesinin muhtarları ve aileleri katıldı.

Davet üzerine Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel ve eşi Sibel Doğan Yüksel, Kartal’ın muhtarları ve aileleriyle yoğun bir sohbet gerçekleştirdi.

Samimi ve sıcak bir atmosferde gerçekleşen yemekte Başkan Yüksel, muhtarların yerel yönetimlerin ilk ve en önemli temsilcileri olduğunu vurgulayarak, Kartal’ın sorunlarına muhtarlarla birlikte çözüm ürettiklerini kaydetti. Muhtarların demokrasinin vazgeçilmez unsuru olduğunu sözlerine ekleyen Kartal Belediye Başkanı, davete katılan muhtarlara teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu