Haber

Kılıçdaroğlu, “Türkiye’deki mafya yapılanması” diyen 2 dakikalık bir video paylaştı! Not indirimi çok konuşuluyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Yayınlanan videoda Türkiye’de ve dünyada aranan mafya liderlerinin Türkiye’de yakalandığı belirtiliyor. haberlergörülecek yerler dahildir.

“ALLAH SANA BİN BELA VERSİN”

Görüntüler kısa sürede binlerce kişi tarafından izlenirken Kılıçdaroğlu, “Mafya ve kara paraya dikkat çeken Kılıçdaroğlu’nun paylaşımı” paylaşımında bulundu.


Kemal Kılıçdaroğlu’nun paylaştığı videodan detaylar şöyle:

“TÜRKİYE SON 10 YILDA GÜZEL BİR MAFYA SİNEMASINA DÖNÜŞTÜ”

Sadece Azeriler mi? İki düşman Sırp mafya grubu da Avrupa’da 60 can aldıktan sonra yaşamak ve hesaplaşmak için Türkiye’yi seçiyor. Interpol tarafından aranmasına rağmen uzun yıllar Türkiye’de yaşayan Zeljko Bojanic. İki ay önce hedef olan ve İçişleri Bakanı’nın Balkanların en büyüğü dediği Jovan Vukotiç. Zindaşti siyasetçilerle fotoğraflandı. Polis katilleri, alışveriş merkezlerinde kavga eden mafya pislikleri, kara para aklayanlar, Türkiye’den uyuşturucu pazarlayanlar. Türkiye son 10 yılda şeytani bir mafya sinemasının platosuna dönüştü. Tek fark bu sinemada gerçek insanlar ölüyor. Gerçek aileler yanıyor. Günahsızların kanı gerçekten dökülür. Yetkililer ise ya katillerle fotoğraf çektiriyor ya da kılını kıpırdatmadan bu hain sinemayı izlemeye devam ediyor.

EN DEĞERLİ MAFYA BAŞLARI TÜRKİYE’YE GELDİ

Öte yandan Kılıçdaroğlu, paylaştığı videonun son bölümünde Meclis’te yaptığı bir konuşmaya yer verdi. Kılıçdaroğlu, o anlarda şunları kaydetti:

“Uyuşturucu parasını getirdiler, onlar da geldi. Ne yaptılar Türkiye’de at koşturdular. En önemli mafya liderleri Türkiye’ye geldi. Türkiye’de yaşadılar, Türkiye’de daire aldılar. Türkiye vatandaşlığına başvurdular.” Türkiye Cumhuriyeti Kocaları devlet, mafya pislikleri ve ben diyorum ki, “pis parası için çamaşır yıkayanların Allah belasını versin!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu