Haber

Nazilli Belediyespor U-17 takımı şampiyon oldu

Türkiye Futbol Federasyonu Bölgesel Gelişme Ligi 3. Grup U-17’de Eşin Grup Nazilli Belediyespor U-17 Takımımız, ligin son maçında Uşakspor’u 8-0 mağlup ederek şampiyon oldu.

Nazilli Şehir Stadı’nda oynanan maçta Uşakspor’u konuk eden Eşin Grup Nazilli Belediyespor U-17 Takımı üstün oyunuyla karşılaşmayı 8-0 kazanmayı başardı. Karşılaşma sonunda şampiyonluğu ilan eden siyah-beyazlıların golleri ise; Necip Hökrek, Alp Bostancı, Oğuzhan Andaç, Efekan Subakan (2), Cemal İter, Baran Öcalan ve Çınar Okatan tarafından kaydedildi. Eşin Grup Nazilli Belediyespor Lideri Ünal Önal ve yöneticiler maçı takip ederken, genç futbolcuların aileleri ve taraftarlar da kadroyu yalnız bırakmadı.

“Hepimiz gurur duyuyoruz”

Eşin Grup Nazilli Belediyespor Lideri Ünal Önal, şampiyonada emeği geçen herkese teşekkür ederek, “Gençlerimizin başarısı hepimizi gururlandırıyor. Futbolcularımızın sevincini, ailelerinin sevincini görmek bizi çok mutlu ediyor. Nazilli yönetimimize hayırlı olsun.Uzun vadeli düşünerek daha da başarılı olacağız.Kulübümüzün altyapısında büyük ilerleme var.Bunun meyvelerini Berkay Aydoğmuş kardeşimiz ile birlikte aldık.Tabii ki bunu taşımamız lazım. Hocalarımızın ve genç futbolcularımızın emekleriyle ortaya çıkan bir şampiyonluktu.Teknik Kurulumuza, genç futbolcu kardeşlerimize, başta Nazilli Belediye Başkanımız ve desteğini esirgemeyen Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan’a, “Ailelerine çok teşekkür etmek istiyorum. Umarım bu şampiyonluktan sonra Play-off’larda yüzümüzü güldürürler. Şimdi daha çok çalışmamız gerekiyor.”

“Her başarı kendi içinde özeldir”

Nazilli Belediye Başkanı ile birlikte Eşin Grup Nazilli Belediyespor Başkanı Ünal Önal’a teşekkürlerini ileten U-17 Takım Menajeri Murat Angın, “Her başarı başlı başına özeldir. Bugün şampiyonluk başarısını yakalamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu memnuniyet benim için ilk defa bir şey yok doğup büyüdüğüm şehrimin takımında çeşitli kategorilerde şampiyonluklar kazandım bana bunu allah nasip etti bu memnuniyet hepimize bu memnuniyet tüm sporcularımıza Genç sporcu kardeşlerime ilk günden itibaren hedefimizin şampiyonluk olduğunu söyledim.Artık play-off şampiyonası var.İnanıyoruz, çocuklarımıza güveniyoruz.Tüm yönetim kurulumuza sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. ailelerimiz ve başta liderimiz Kürşat Engin Özcan olmak üzere bize destek olan herkes.” – AYDIN

habersamsat.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu