Haber

Off-road yarış pilotları deprem bölgesindeki çocuklara destek olmak için yarışacak

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, deprem bölgesindeki çocuklara destek olmak için Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliğiyle yarış etkinliği düzenliyor. Etkinlikten elde edilecek gelirin tamamı, depremden etkilenen çocukların öncelikli ihtiyaçlarına göre TOG’a aktarılacak.

Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, şubat ayında meydana gelen ve ülkemizi derinden etkileyen depremin yaralarını sarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Anadolu Isuzu, bu kapsamdaki çalışmalarına ek olarak, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı öncesinde Toplum Gönüllüleri Vakfı (TOG) iş birliği ile arazi yarışları etkinliği düzenliyor.

15 Nisan 2023 Cumartesi günü Turkcell Platinum Park’ta Isuzu D-Max kamyonet araçlarıyla gerçekleştirilecek yarışta off-road yarış pilotları iniş yapacak. Etkinlikten elde edilecek gelirin tamamı Toplum Gönüllüleri’ne bağışlanacak. Deprem bölgesindeki çocuklara yönelik güçlendirme çalışmalarında kullanılacak temel. Etkinlikte Toplum Gönüllüleri Vakfı da kuracağı özel bir stantta ziyaretçilere güçlendirme çalışmalarıyla kampanya hakkında bilgi verecek.

20 yarış sürücüsünün Isuzu D-Max araçlarıyla katılacağı yarış, Anadolu Isuzu’nun uzun dönemli sponsoru olduğu Turkcell Platinum Park’ta 15 Nisan Cumartesi günü saat 14:00’te başlayacak. Etkinlik, yarış etaplarının ardından saat 16:00’da yapılacak ödül töreni ile sona erecek.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

paslanmaz korkuluk
Başa dön tuşu